..::ESERALİFORUM::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu Başlığı
Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım)
Konun Puanı
Nerdeyim?..::ESERALİFORUM::.. :: ...::BİLGİSAYAR YAZILIMLARI::.. :: Full Program Download - Software Sharing :: Resimli Program Anlatımları
Gözle

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
eserali
Administrator
Administrator
eserali
FORUMA HOŞGELDİNİZ
EkleBunu RSS Ekle Butonu

Üye bilgileri

Rep Sistemi
Aktiflik:
Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) Img_left500/250Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) Empty_bar_bleue  (500/250)
Başarı Puanı:
Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) Left_bar_bleue500/250Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) Empty_bar_bleue  (500/250)
Güçlülük:
Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) Img_left500/450Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) Empty_bar_bleue  (500/450)
Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) Vide
MesajKonu: Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) I_icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 8:36 pm

Registry Medic oldukça kolay kullanımlı bir programdır. Programı açın, registry i tarayın. O hatalı anahtarları bulsun ve hatalı anahtarları tek klik ile silin. Bu kadar basit. Böylece sisteminizin performansını artırın. Üstelik bunun yanında truva atlarını (trojanları) da tanıyabilme özelliğine sahiptir. Sisteminizi trojanlara karşı korur, yani sisteminizin güvenliğinde de Registry Medic in rolü vardır.

Programı kuruyoruz:

Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) 1177od2

Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) Wgrpcg

Programı açıyoruz

Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) 2441xqe

Full Scan tuşuna basarak sistemimizde bir arama yapıyoruz

Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) 14aezao

Full Scan'a bastıktan sonra sistemimizde 5 dakikalık bir arama yapıyor, sonra karşımıza böyle bir sayfa geliyor:

Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) Nvqno6

Şimdi sıra bu hataları temizlemede. Bu hataları temizledikten sonra sistemimiz baya bir rahatlayacaktır ve hızlanacaktır. Yukardaki resimde gördüğümüz gibi Start Repair butonu var o butona tıklıyoruz ve :
Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) Jhvo2b
Evet diyoruz

Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) F9mwih

Hızlı bir şekilde hataları temizliyor

Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) 24y0fvd

Ve üst resimde görüldüğü gibi hiçbir hata kalmıyor, Ve bilgisayarımız hızlanıyor.

NOT: Bu temizleme işlemini yaptıktan sonra lütfen bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

Serial içinde mevcuttur.
Pass:hackhell.com

Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) Indir

NOT 2:
Serial Çalışmayanlara
crack ıcındeki dosyalarının ıkısını de kopyalayıp C:\ProgramFiles içindeki endı kurulum dosyasına yapıştırın cıkan soruya ewet dıyın tamamdır

Registry Medic v5.0 +key (Resimli anlatım) Indir

Pass:hackhell.com
eserali Kardeşimizin İmzası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası