..::ESERALİFORUM::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Konu Başlığı
Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım
Konun Puanı
Nerdeyim?..::ESERALİFORUM::.. :: ...::EDEBİYAT::.. :: Şiir
Gözle

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
eserali
Administrator
Administrator
eserali
FORUMA HOŞGELDİNİZ
EkleBunu RSS Ekle Butonu

Üye bilgileri

Rep Sistemi
Aktiflik:
Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Img_left500/250Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Empty_bar_bleue  (500/250)
Başarı Puanı:
Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Left_bar_bleue500/250Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Empty_bar_bleue  (500/250)
Güçlülük:
Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Img_left500/450Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Empty_bar_bleue  (500/450)
Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Vide
MesajKonu: Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım I_icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 1:06 am

Umuttu,sevinçti yarının adı, Ben dünlerde kaldım
Yer aman diliyor, Gök yağmur vermiyor
Yıkıldım kaldım...

Güneşi tutamadım,bir soluk alamadım
Umuttu,sevinçti yarının adı ben dünlerde kaldım

Üstüme çöksün de dağlar ve taşlar
Günahım beni sarmasın
Bilirim yalandır, Biter bu rüya
Gözlerim O'nda kalsın
Dar geçitlerde, Zor seferlerde
Yollarım bağlanmasın

Sırlar içinde kaldım, Bir sırra bağlandım
Karanlık geceler bir dolunaydı
Tutuldum kaldım...
eserali Kardeşimizin İmzası
ebrar
Bayan Mod
Bayan Mod
ebrar
FORUMA HOŞGELDİNİZ
EkleBunu RSS Ekle Butonu

Üye bilgileri

Rep Sistemi
Aktiflik:
Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Img_left0/0Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Empty_bar_bleue  (0/0)
Başarı Puanı:
Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Left_bar_bleue0/0Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Img_left0/0Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Empty_bar_bleue  (0/0)
Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Vide
MesajKonu: Geri: Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım Bir kıyamet böldü uykularımı, Geceyi aşamadım I_icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 9:08 pm

tsk
ebrar Kardeşimizin İmzası

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası